A A A K K K
для людей із порушенням зору
Підгороднянська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Ветерани та члени сімей ветеранів, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО), зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

Дата: 17.06.2022 15:29
Кількість переглядів: 740

Міністерство у справах ветеранів України (Мінветеранів) повідомляє, що з метою забезпечення підтримки ветеранів та членів сімей ветеранів,  подальшої їх реадаптації та реінтеграції до мирного життя було  утворено бюджетну установу «Український ветеранський фонд», якою запущено проєкт з мікрофінансування бізнесу. Ветерани та члени  сімей ветеранів, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають  підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на  купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.
Апліканти після заповнення заявки і завантаження всього пакету  документів разом із чеками на покупку, мають можливість отримати  відшкодування на суму до 20 000 гривень включно.  

Кроки для отримання одноразової фінансової підтримки:  

- зібрати необхідні документи (паспорт, довідку ВПО, виписка чи витяг з  ЄДР про статус ФОП чи самозайнятої особи, посвідчення, що підтверджує один  із статусів ветерана війни, особи, яка має особливі заслуги перед  Батьківщиною, постраждалого учасника Революції Гідності, члена сім'ї  загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, або документ про належність до членів сім’ї ветерана, чеки на покупку після 24.02.2022 для  роботи бізнесу відповідно до КВЕД);  

- надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму:http://https://20000.mva.gov.ua/; 

- отримати відповідь від Фонду (за результатами перевірки пакету  документів). 

Інформацію щодо такої підтримки можна отримати на офіційному сайті  Фондуhttp://https://veteranfund.com.ua/, на сторінці у мережі Фейсбук http://https://bit.ly/3moZAUC.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано