Урядова гаряча лінія

Дата: 14.06.2022 10:49

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян.

Звернення приймаються працівниками Урядового контактного центру та надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Від початку війни урядовий колл-центр прийматиме запити про:

проблеми з водопостачанням, водовідведенням, опаленням;

пошкодження інфраструктури: газогонів, залізниці, комунальної інфраструктури;

евакуація та повернення громадян, які були змушені виїхати за кордон через вторгнення РФ в Україну;

потреби у продуктах харчування та товарах першої необхідності, питання продажу товарів за підвищеними цінами,

потреби у ліках;

потреби у пальному;

питання соціальних виплат, отримання пенсій;

проблемні питання з головами громад та іншими представниками місцевого самоврядування

Урядова гаряча лінія працює цілодобово, а дзвінки з території України з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників – безкоштовні.

Для громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону урядової «гарячої лінії» +38 044 284 19 15. Оплата – за тарифами відповідного оператора зв’язку.