Відбулося засідання виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради.

Дата: 09.06.2022 15:25

На порядок денний сьомого засідання виконавчого комітету, що відбулося 9 червня, було винесено 20 питань.

Зокрема члени виконкому заслухали  інформацію начальника  відділу освіти, культури, молоді та спорту Оксани Алєксєєвої  про роботу навчальних закладів Підгороднянської сільської  ради в 2021 -2022 навчальному році;  затвердили план заходів з відзначення у Підгороднянській громаді Дня Конституції України;  розглянувши заяви мешканців громади, надали дозволи на виготовлення проектної документації  і  підключення  газу до житлових будинків та присвоїли поштові адреси низці будинків і земельних ділянок.

3  метою забезпечення реалізації прав та законних інтересів  дітей, підвищення ефективності роботи з питань захисту прав дітей, виконавчий комітет сільської ради затвердив положення про Комісію з питань захисту прав дитини Підгороднянської сільської ради та затвердив її склад.

Також з метою виконання допоміжних робіт із запобігання або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути в період воєнного стану, членами виконкому було прийнято рішення про утворення добровільного формування цивільного захисту Підгороднянської сільської ради та затверджено положення про дане формування.

Більше інформації щодо рішень виконавчого комітету з тих питань, що виносилися на порядок денний шостого засідання, можна дізнатися на даному  Веб-сайті  в розділі «Документи» після їх оприлюднення відповідно до регламенту.