Вічна пам’ять Героям!

Дата: 30.05.2022 11:39

Важким і трагічним для громади видався минулий тиждень — ми попрощалися  з двома Героями, які віддали свої життя за волю та незалежність України, боролися до останнього подиху, наближаючи таку довгоочікувану перемогу і такий жаданий для кожного з нас мир.

У понеділок, 23 травня, в Домаморичі поховали  Василя Степановича Паславського, який  загинув у боях на Харківщині. А вже 26 травня в громаду прийшла страшна звістка — під Бахмутом на Донеччині загинув  Віктор Ярославович Нечай, який з перших днів повномасштабного вторгнення росії на нашу землю добровольцем пішов на війну. Поховали Героя в рідному селі Довжанка в неділю, 29 травня.

Вічна пам’ять Героям! Щирі співчуття рідним і близьким…