Вчимо дітей як уникнути небезпеки

Дата: 06.05.2022 11:00

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України листом від 19.04.2022 No 22/7.2-1840-22 повідомило, що в рамках виконання програм та заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності
серед різних вікових груп населення, щодо небезпеки від мін та вибухонебезпечних предметів, навчання правильному поводженню з ними у небезпечних ситуаціях, здійснено виготовлення навчальних посібників у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт», які було розміщено в мережі Інтернет для безкоштовного завантаження за посиланнями:

"Мінна безпека не без Пека"

"Безпечний Пекосвіт"

Враховуючи актуальність проблеми, пов’язаної з мінами та вибухонебезпечних предметів та необхідність проведення інформаційно-просвітницької діяльності з порушеного питання, а також великий ризик нещасних випадків серед цивільного населення, особливо дітей та підлітків, просимо ознайомитися з зазначеними навчальними матеріалами для підвищення рівня обізнаності дітей про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів, навчання базовим правилам безпечної поведінки у разі їх виявлення.