Сотні людей зі всієї громади прийшли попрощатися з Михайлом Завадою

Дата: 28.04.2022 14:16

Громада попрощалася з Героєм, воїном-захисником Михайлом Завадою, який 22 квітня загинув на Донеччині.

Загинув, захищаючи від рашистської навали нашу неньку Україну, свою рідну Драганівку, свою родину, захищаючи кожного із нас…

Сотні людей зі всієї громади прийшли попрощатися з Михайлом, віддати йому шану і провести в останню путь.

«Михайло був доброю людиною, — згадують односельці, — ніколи нікому не відмовив ні в чому, радше волів собі гірше зробити, аби когось не образити».

А коли війна почалася, пішов воювати. Мушу , каже, своїх дівчат захищати, бо хто їх захистить, як не я.

Мобілізувався 6 березня, а вже 22 квітня в родину прийшла страшна звістка. Осиротіли Михайлові дівчата — доньки Віта і Тоня, кохана дружина Ганнуся та згорьована мама.

Попрощатися з Михайлом приїхав і старший брат Анатолій, який пішов на війну майже одночасно з братом і, як виявилося після загибелі Михайла, служив за 500 метрів від нього.

На жаль, сьогодні ми втрачаємо кращих синів України. Платою за незалежність держави, за майбутнє наших дітей є тисячі людських життів. І крізь молитви і ридання ми ніби чуємо: «Я зробив, все що міг! Я боровся до останньої хвилини свого життя. Бо знав, що якщо не я стану на захист рідної землі, то хто? Хто захистить мою сім’ю, дітей, родину, громаду, від ворога, який хоче знищити всю Україну?!»

Вічна пам’ять вам, ЗАХИСНИКИ, та безмежна дяка від нас усіх!!!

Вічна слава ГЕРОЯМ!!!