Соціальна програма "Прихисток"

Дата: 06.04.2022 13:49
Кількість переглядів: 596

Злочинна ескалація збройної агресії Російської Федерації та її сателітів проти України поставила під загрозу знищення цивільне населення регіонів України, у зоні яких найбільш інтенсивно ведуться бойові дії, як опосередковано, зумовлюючи гуманітарну кризу, так і безпосередньо, руйнуючи цивільну інфраструктуру важким озброєнням.

Для більшості цих людей єдиним порятунком стала евакуація та зміна місця проживання у відносно безпечніші регіони України чи за кордон. З метою належної організації та координації зусиль органів державної влади і місцевого самоврядування із забезпечення вимушених переселенців прихистком, Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує про початок комунікаційної кампанії у рамках соціального проєкту  «Прихисток», що реалізується під егідою Президента України Володимира Зеленського.

Метою кампанії є формування у громадян України, які мешкають у центральному та західному регіонах, розуміння та лояльного ставлення до надання власних помешкань для прихистку особам, які стали вимушеними переселенцями із зони ведення бойових дій.