За сім днів березня Тернопільщина сплатила 5,7 млн грн військового збору

Дата: 11.03.2022 11:20

На підтримку обороноздатності нашої країни бізнес та жителі Тернопільщини перерахували упродовж січня-лютого цього року 58,9 млн грн військового збору. Порівняно з двома місяцями минулого року сплата зросла на 10 млн гривень.

У лютому надходження цього збору склали 33,6 млн гривень. А це на 23 відсотки або 6,3 млн грн більше, ніж у 2021 році.

Упродовж семи днів березня платники Тернопільщини спрямували для українського війська 5,7 млн грн військового збору.

Нагадуємо, що кожна гривня, сплачених податків і зборів, у час воєнного стану засвідчує соціально відповідальну позицію кожного суб’єкта господарювання, кожного громадянина. Адже сьогодні кожен долучається добрими справами для підтримки Збройних сил України, нашої держави – хтось зі зброєю, хтось фінансово, хтось волонтерством тощо. Бо разом – до перемоги!

Сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області