Потрібна консультація з питань оподаткування?

Дата: 11.03.2022 11:18

Звертайтеся – ДПС працює!

Наразі у зв’язку із ситуацією в країні тимчасово не працюють для відвідувачів Центри обслуговування платників.

Однак ми не залишаємо вас без можливості отримати зворотній зв’язок від ГУ ДПС у Тернопільській області.

Отримати консультації з питань сплати платежів, повернення та/або перекидів надміру або помилково сплачених коштів,  реєстрації та обліку програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО), декларування доходів та інших питань, що стосуються сплати податків фізичними та юридичними особами, можна за номерами телефонів:

43-46-33 – з питань роботи електронних сервісів;

43-46-26 – з питань адміністрування податків і зборів з фізичних осіб;

43-46-05 – з питань адміністрування податків і зборів з юридичних осіб;

43-46-36, 43-03-69 – з питань, які стосуються акцизного податку та роботи з підакцизною групою.

Усі запитання також можна надсилати на електронну скриньку: ternopil1900@gmail.com

Наголошуємо, що усі послуги ДПС можна отримати в електронному форматі, адже сервіс «Електронний кабінет» працює.

Тримаймося!

Слава Україні!

Сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області