Відбудеться вебінар «Участь у земельних торгах на майданчику SmartTender»

Дата: 18.02.2022 10:12

Усіх охочих запрошують зареєструватися на вебінар «Участь у земельних торгах на майданчику SmartTender», який відбудеться 24 лютого об 11:00.

Викладена протягом вебінару інформація буде корисна для всіх громадян та юридичних осіб, що планують придбати чи орендувати земельну ділянку в системі Prozorro Продажі або хочуть краще розібратися з функціоналом електронного майданчика SmartTender.biz.

Вебінар проводитиме спеціаліст напряму Prozorro.Продажі на майданчику SmartTender Марина Левковська .

Про що йтиметься?

Як підготуватись до участі в аукціоні (які документи потрібні на ту чи іншу земельну ділянку, КЕП та УЕП, пошук аукціону).

Як подати заявку на участь в аукціоні (що таке реєстраційний та гарантійний внески, які документи потрібні для участі).

Як проходять аукціони у системі Prozorro.Продажі.

Що робити після аукціону (терміни підписання протоколу, спосіб підписання документів).

Що потрібно зробити?

Зареєструйтесь на участь у вебінарі за посиланням https://smarttender.biz/.../vebinar-uchast-u-zemelnih.../...

Увімкніть трансляцію 24 лютого 2022 року об 11:00.