Підгороднянська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

У четвер, 10 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради

Дата: 10.02.2022 16:22
Кількість переглядів: 534

Фото без опису

У четвер, 10 лютого, під головуванням голови Підгороднянської сільської ради  відбулося засідання виконавчого комітету, на порядок денний якого було винесено 19 питань. Зокрема члени виконкому заслухали  інформацію дільничного інспектора поліції Тернопільського ВПГУНП у Тернопільській області Андрія Стрілкова щодо охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю на території Підгороднянської сільської ради  впродовж 2021 року.  Як зазначив Андрій Ігорович, за звітний період було обслуговано 1159 заяв та повідомлень від мешканців громади, виявлено і оформлено 559 адмінпорушень,  297 правопорушень по лінії правил дорожнього руху, розкрито кримінальні злочини за 77 фактами.

Заслухавши інформацію начальника фінансового відділу сільської ради Ірини Ващенко, виконавчий комітет Підгороднянської сільської ради вирішив схвалити представлений нею звіт «Про виконання сільського бюджету за 2021 рік» по доходах у сумі  62 694 801 гривень, по видатках, проведених у межах затверджених показників, у сумі 62 950 796 гривень та подати його для затвердження на сесію сільської ради.

Також члени виконкому заслухали звіт про роботу фінансового відділу сільської ради за 2021 рік та затвердили план роботи фінансового відділу Підгороднянської сільської ради на 2022 рік.

На засіданні було затверджено план заходів з підготовки та вшанування на території сільської ради роковин трагічних подій на Майдані. Відтак 16 лютого відбудеться панахида біля стіни пам’яті Героїв Небесної сотні у приміщенні комунального закладу «Центр культури, дозвілля, туризму і спорту» Підгороднянської сільської ради за участі голови,  депутатів, старост, членів виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради. 20 лютого на базі Почапинської школи відбудеться турнір з волейболу пам’яті Героїв Майдану. Через карантинні обмеження низку заходів, що відбуватимуться в рамках декади вшанування Героїв Небесної сотні, переведено в online-формат.

Заслухавши виступ начальника відділу загальної та організаційної роботи сільської ради Івана Рудакевича  про «Програму соціально-економічного та культурного розвитку сільської ради на 2022 рік», виконавчий комітет Підгороднянської сільської ради вирішив схвалити дану програму і подати її на затвердження сесією сільської ради.

Також членами виконкому було прийняте рішення про створення при відділі освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради «Міжшкільного методичного об'єднання вчителів (ММО) громади» та затверджено положення про методоб’єднання. Як зазначила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради Оксана Алєксєєва,  метою діяльності міжшкільного методоб’єднання є:

створення оптимальних умов для безперервного підвищення кваліфікації педагогічних працівників в міжатестаційний період;

організація взаємовідвідування уроків, занять, позакласних заходів для забезпечення сучасних вимог до якості надання освітніх послуг у закладах освіти нашої громади;

послідовна систематична робота з обдарованими учнями та досягнення високих результатів в предметних олімпіадах, конкурсах, змаганнях різних рівнів.

Створюватиметься ММО з числа педагогів, для яких робота в закладах освіти Підгороднянської сільської ради є основним місцем роботи або роботи за сумісництвом.

У зв’язку з необхідністю вдосконалення порядку вирішення питань  опіки та піклування над повнолітніми недієздатними та обмежено дієздатними особами, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки, з метою соціально-правового захисту їхніх прав та інтересів, виконавчий комітет сільської ради затвердив склад опікунської ради при виконавчому комітеті Підгороднянської сільської ради, 

Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Підгороднянської сільської ради та Положення про призначення і реєстрацію помічника фізичної дієздатної особи, яка за станом здоров'я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов'язки.

Також на засіданні було заслухано інформацію начальника служби у справах дітей Галини Кубелко про стан утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів/піклувальників; затверджено План заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції у Підгороднянській сільській раді на 2022 рік; присвоєно поштові адреси низці земельних ділянок, житлових будинків та нежитлових будівель, що знаходяться на території Підгороднянської сільської ради.

Відповідно до регламенту рішення з тих та інших питань, що виносилися на розгляд членів виконавчого комітету, будуть оприлюднені на даному Веб-сайті в розділі «Документи».« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано