Переможців визначено!

Дата: 14.12.2021 16:51

У четвер, 9 грудня, відбулося засідання Номінаційного комітету з підведення підсумків голосування та визначення переможців конкурсу проектів Громадського бюджету Підгороднянської сільської ради.

Тож у 2022 році коштом Громадського бюджету буде реалізовано:

1 великий проект, який набрав 244 голоси з 200 необхідних -

дитячий майданчик "Веселий дворик", який буде встановлено на території школи села Довжанка. Вартість проекту - 129800 гривень.

2 малі проекти, на реалізацію яких буде спрямовано по 49980 гривень-

дитяча відпочинкова зона та ігровий майданчик в районі вулиць Залізнична і Паркова села Великий Ходачків і

обладнання сучасного спортивного залу в приміщенні новозбудованої школи в селі Підгородне та відкриття у ньому секції боксу .

Вітаємо переможців та тих, хто вболівав за зазначені проекти!

Нагадуємо фінансування Громадського бюджету проводиться за рахунок коштів бюджету громади. Загальний обсяг громадського бюджету на один бюджетний рік визначається рішенням сільської ради та становить не більше 1 відсотка обсягу власних доходів загального фонду сільського бюджету, затвердженого на початок року, в якому оголошується конкурс. Відтак на реалізацію проектів-переможців Громадського бюджету з бюджету Підгороднянської сільської ради в 2022 році буде спрямовано 230 000 гривень.

Саме сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету, на якому було затверджено проект бюджету громади на 2022 рік. Кошти на реалізацію проектів Громадського бюджету закладено!