Відбулося друге засідання Молодіжної Ради при виконавчому комітеті Підгороднянської сільської ради

Дата: 22.11.2021 16:54

На порядок денний  було винесено 5 питань, зокрема: обрання лічильної комісії; затвердження регламенту Молодіжної ради; створення постійних комісій Молодіжної ради та обрання голів комісій; затвердження складу комісій Молодіжної ради; обговорення ідей та проектів членів Підгороднянської Молодіжної ради та обговорення плану роботи на найближчий час.

Провів засідання голова Молодіжної ради Дмитро Піговський.

Відтак члени Молодіжної ради затвердили постійні комісії та обрали голів. Комісію з питань розвитку фізичної культури і спорту очолив Владислав Швець; комісію з питань культури, творчості та національно-патріотичного виховання — Лілія Телих, а з питань здоров’я населення та екології — Юлія Нетофор.

Також на засіданні було вирішено організувати у Підгороднянській громаді акцію «Миколай про тебе не забуде» для дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах.

Детальніше ознайомитися з протоколом засідання можна на сайті громади в розділі «Молодіжна рада» («Документи»).