Свято людей, які щодня дарують людям свято

Дата: 12.11.2021 13:19

9 листопада, у день свого професійного свята, працівники «Центру культури, дозвілля, туризму і спорту»

Підгороднянської сільської ради зібралися на виробничу нараду, аби обговорити заходи, що відбуватимуться в громаді в період Новорічно-Різдвяних свят.

Перед початком наради голова громади Сергій Чапрак та очільниця відділу Освіти, культури, молоді та спорту Оксана Алєксєєва привітали працівників Центру з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва та за сумлінну роботу нагородили грамотою Підгороднянської сільської ради директору Центру Людмилу Квасницю і подяками - художнього керівника Центру Тетяну Лоїк і організатора культурно-дозвіллєвоі роботи Олену Павелко.

Також Оксана Алєксєєва передала бібліотекарям Центру книги, люб’язно подаровані громаді відомим дослідником історії Тернопільщини, мешканцем села Підгородне Йосипом Герегою.