Розпочинається відбір громадськості для участі у Номінаційному комітеті Громадського бюджету Підгороднянської громади

Дата: 29.10.2021 10:53

27 вересня 2021 року в Підгороднянській територіальній громаді стартував проект місцевих ініціатив «Громадський бюджет 2022».

Цей проект надає можливість кожному мешканцю брати участь у розподілі частини коштів місцевого бюджету. Координацію, організацію та виконання Громадського бюджету здійснюватиме Номінаційний комітет у складі 12 осіб, серед яких: представники депутатських комісій і виконавчих органів сільської ради та чотири представники громадськості (члени громадських організацій, громадських ініціатив, дорадчих органів тощо).

Заяви в електронній формі (скановані або фото копії) бажаючих повнолітніх мешканців громади прийматимуться на електронну пошту pidgorodnesrada@gmail.com до 05 листопада 2021 року.

До заяви у довільній формі необхідно додати коротке резюме та згоду на обробку персональних даних (додати у заяві).

Відповідно до Положення про громадський бюджет Підгороднянської сільської ради, автори проектів не можуть бути членами Номінаційного комітету.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)