Капітальний ремонт клубу в Драганівці триває

Дата: 28.10.2021 17:14

Триває ремонт приміщення адмінбудівлі старостинського округу села Драганівка, де, крім старостатату, розміщено сільський клуб і бібліотеку.

На початку літа тут було відремонтовано дах. Спочатку планували змінити лише покрівлю, однак після зняття старого шиферу стало зрозуміло, що капітального ремонту потребує й перекриття, яке повністю перегнило. Загалом з бюджету Підгороднянської сільської ради на будматеріали і ремонтні роботи було спрямовано 149 100,00 гривень.

Фото без описуФото без опису

Ще 620 000,00 буде спрямовано на капітальний ремонт залу і сцени клубу (220 000, 00 із бюджету сільської ради і 400 000, 00 — субвенція з державного бюджету). Сьогодні тут ведуться демонтажні роботи.

У четвер, 28 жовтня, голова громади Сергій Чапрак зустрівся із підрядниками, обговорив із ними проектно-кошторисну документацію на проведення робіт і терміни їх виконання.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)