Відбулося засідання робочої групи з розроблення Стратегічного плану розвитку Підгороднянської громади

Дата: 22.10.2021 14:13

21 жовтня відбулося чергове засідання робочої групи з розроблення Стратегічного плану розвитку Підгороднянської сільської об’єднаної територіальної громади на період до 2027року.

Секретар робочої групи, начальник відділу загальної та організаційної роботи сільської ради Іван Рудакевич представив присутнім робочу версію SWOT-аналізу, який є важливою складовою Стратегії розвитку громади, оскільки дає можливість зробити комплексний аналіз стану розвитку ОТГ, дозволяє зрозуміти, які у громади є сильні та слабкі сторони, визначити можливості, що відкриваються перед нею, та зовнішні фактори, що можуть перешкоджати досягненню цілей розвитку.

Після презентації учасники групи обговорили результати аналізу та подальші кроки у розробці Стратегічного плану.