Оголошення про проведення установчих зборів з формування складу молодіжної ради при виконавчому комітеті Підгороднянської сільської ради

Дата: 22.10.2021 11:47

3 листопада 2021 року відбудуться установчі збори з формування складу молодіжної ради при виконавчому комітеті Підгороднянської сільської ради.

Початок зборів о 16:00 годині.

Місце проведення: с. Підгородне, вул. Бережанська, 1, приміщення сільського клубу.

При собі потрібно мати документ, що засвідчує особу.

До складу молодіжної ради можуть входити громадян(к)и України віком від 14 до 35 років, які постійно проживають на території Підгороднянської громади.

Для участі в установчих зборах до  1 листопада  кандидати на членство в Молодіжній раді мають подати до ініціативної групи такі документи:

- заяву у відповідній формі (Додаток 1);

- бланк підписів 10 молодих жителів громади (14-35 років) довільної форми, якщо кандидат на членство у Молодіжній раді не делегований від навчального закладу чи громадської організації;

- копію паспорта громадянина України або ID-картки.

Пакети документів для участі в установчих зборах (або їх скановані копії) надсилати до 1 листопада на електронну скриньку: pidgorodnesrada@gmail.com

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування складу молодіжної ради при виконавчому комітеті Підгороднянської сільської ради затверджений розпорядженням сільського голови від 20 жовтня 2021 року № 92.