Шістнадцята сесія відбудеться 17 вересня

Розпорядження сільського  голови

від 08 вересня 2021 року

про скликання шістнадцятої сесії

Підгороднянської сільської ради восьмого скликання

1.  Скликати шістнадцяту сесію Підгороднянської сільської ради  восьмого скликання 17 вересня  2021 року   в приміщенні сільського клубу с. Підгородне за адресою вул. Бережанська,1. Сесійне засідання розпочати о 14.00 год.

2. На розгляд шістнадцятої  сесії  Підгороднянської сільської ради  внести питання:

- про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік ;

- про передачу  міжбюджетного трансферту   Тернопільському міському бюджету;

- про створення комунального підприємства Підгороднянської сільської ради;

- про створення Молодіжної ради   при виконавчому комітеті Підгороднянської сільської ради    та затвердження «Положення про Молодіжну раду при виконавчому комітеті Підгороднянської сільської ради»;

-  про розгляд звернень депутатів Тернопільської обласної ради;

- про розгляд заяв громадян;                                                                                                                                                                                                        - інші питання поточної роботи.

3. На сесію сільської ради  запросити старост сіл Підгороднянської сільської ради, членів виконавчого комітету та начальників відділів.

Сільський  голова                                       Сергій ЧАПРАК