До уваги мешканців села Підгородне, діти яких відвідують дитячі садочки в місті Тернополі.

Дата: 06.09.2021 13:40

Виконавчий комітет Підгороднянської сільської ради повідомляє, що, оскільки з вересня 2021 року в селі Підгородне відкрито Початкову школу з дошкільним відділенням, з 1 січня 2022 року договір про міжбюджетний трансферт із Тернопільською міською радою укладатися не буде. Оплата за відвідування дошкільних навчальних закладів Тернопільської міської ради дітьми Підгороднянської сільської ради здійснюватиметься з бюджету до 31 грудня 2021 року. Вартість утримання однієї дитини в день без харчування становить 113, 82 грн.

Тож до грудня 2021 року батьки, які планують перевести дітей у Початкову школу з дошкільним відділенням села Підгородне, повинні подати відповідну заяву у відділ освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської за адресою: вул. Пасічна, 9, село Підгородне.