Працюємо над стратегією розвитку нашої громади

Дата: 20.08.2021 16:54
Кількість переглядів: 2023

У п’ятницю, 20 серпня, відбулося друге засідання робочої групи з розроблення Стратегічного плану розвитку Підгороднянської сільської об‘єднаної територіальної громади на період до 2027року. Було презентовано попередні результати соціально-економічного аналізу розвитку громади. Члени робочої групи також обговорили результати соціально-економічного аналізу та запропонували свої напрямки та бачення щодо розвитку громади. Ці думки і напрацювання будуть відображені у SWOT-аналізі, який є важливою складовою Стратегії розвитку громади, оскільки дає можливість зробити комплексний аналіз стану розвитку ОТГ, дозволяє зрозуміти, які у громади є сильні та слабкі сторони, визначити можливості, що відкриваються перед нею, та зовнішні фактори, що можуть перешкоджати досягненню цілей розвитку.