Розпочато ремонт дороги через центральну вулицю села Забойки і частину Почапинець.

Дата: 28.07.2021 10:13

Розпочато довгоочікуваний поточний середній ремонт автомобільної дороги загального значення 201506 Держдорога Н-02-Забойки-Драганівка на ділянці, що пролягає Фото без опису

27 липня ТОВ «БМБУД», яке виграло тендер на проведення ремонту, розпочало підготовчі роботи.

«Ремонт здійснюється за кошти державного бюджету. За зверненням голови громади Сергія Чапрака і за сприяння керівництва Тернопільської обласної адміністрації на ремонт цієї дороги спрямовано 7 749 996,00 грн», — каже заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Підгороднянської сільської ради Володимир Осядач. — «Для нас дуже важливо, щоб роботу було виконано якісно, тому контролюватимемо перебіг ремонту на всіх його етапах».