Літній калейдоскоп завершився, залишивши по собі теплі спогади

Дата: 02.07.2021 15:05

Завершився літній калейдоскоп «У пошуках маленького принца», який відбувався в селах нашої громади з 14 червня до 1 липня. Загалом 277 дітей віком 5-17 років змагалися в естафетах і конкурсах, співали, танцювали, виявляли спритність і винахідливість.

«Організовуючи «Літній калейдоскоп», ми ставили перед собою дві цілі», — каже головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді і спорту Підгороднянської сільської ради Юлія Батюк. — «Перше і найголовніше — організувати дозвілля для дітей і молоді громади. Друге — похідне, але не менш важливе — виявити таланти, нахили і здібності наших дітей, зрозуміти, що їм цікаво, чим вони хочуть займатися, що вони вміють і можуть робити. Загалом можу сказати, що і те, і інше нам вдалося. Це наш перший досвід, з якого ми зробили належні висновки, побачили, де маємо прогалини, над чим потрібно працювати. Всім працівникам «Центру культури, дозвілля, молоді та спорту» велика подяка за креативність і командну роботу. Молодці! Дякуємо також Роману Лоїку за допомогу в художньому оформленні. Та найбільшої подяки і похвали заслуговують аніматори — хлопці і дівчата, які на волонтерських засадах впродовж усіх цих днів розважали і забавляли діток: Безкоровайна Софія, Безкоровайний Максим, Гец Мар'яна, Гец Юрій, Задорожна Мар'яна, Маряш Микола, Мілян Микола. Особливо хочу відзначити працівника нашого Центру ЛіліюТелих, яка координувала роботу аніматорів, була сценаристом і режисером дійства. До слова, за свою активну позицію днями Ліля була відзначена грамотою Тернопільської обласної адміністрації.