Депутати підтримали рішення про звернення до Президента України

Дата: 14.06.2021 09:52

Засідання десятої сесії депутатів Підгороднянської сільської ради VIII скликання, яке провів голова сільської ради Сергій Чапрак, відбулося в п’ятницю, 11 червня.

На розгляд депутатів було винесено 10 питань, які попередньо опрацьовувалися у відповідних профільних комісіях.

Відтак на засіданні було розглянуто і затверджено проекти рішень «Про внесення змін до Підгороднянського сільського бюджету на 2021 рік»; «Про внесення змін до Регламенту Підгороднянської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області восьмого скликання»; «Про співфінансування проектів, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів ДФРР»; «Про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Підгороднянської сільської ради»; «Про внесення змін до Програми розвитку культури Підгороднянської сільської ради на 2021-2022 роки».

Після розгляду і обговорення в сесійній залі та враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, депутати Підгороднянської сільської ради вирішили підтримати рішення п’ятої сесії Тернопільської районної ради про звернення до Президента України щодо присвоєння звання Героя України із врученням ордена Держави Євгену Коновальцю (посмертно).

Також депутати розглянули низку заяв громадян про надання матеріальної допомоги, надання дозволів на розробку технічної документації, на розробку проєктів землеустрою тощо.

Відповідно до регламенту рішення з усіх питань порядку денного будуть оприлюднені на цьому Веб-сайті.