У спортзалі НВК «Домаморицька загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» триває ремонт

Дата: 10.06.2021 14:56

Щойно відлунали останні дзвоники, а в школах вже розпочалися ремонти. Сьогодні вчителі і працівники навчально-виховного комплексу «Домаморицька загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад»

Підгороднянської сільської ради фарбують стіни у спортивному залі. Нещодавно тут було замінено старі вікна і двері, через які із залу «втікало» тепло. Оскільки приміщення велике, навіть при чималій кількості батерей і об’ємах споживання газу, обігрити його було неможливо. Тож, з метою створення комфортних умов для діток і заощадження коштів на сплату комунальних послуг, було прийнято рішення встановити нові енергозберігаючі вікна та двері.