Розпорядження про проведення засідання виконавчого комітету

Дата: 22.04.2021 17:45

Сільського голови   від 19 квітня 2021 року

Про проведення засідання  виконавчого комітету                                                                                    Підгороднянської сільської ради

Відповідно до Регламенту роботи виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради, у зв’язку з виробничою необхідністю, керуючись статтями 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Скликати  засідання виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради 27 квітня 2021 року о 10.00 год в приміщенні сільської ради за адресою вул.Зелена,2.

2. Винести на розгляд виконавчого комітету наступні питання:

2.1. Про виконання бюджету Підгороднянської сільської ради за перший квартал 2021 року.

2.2. Про стан організації гарячого харчування дітей у закладах освіти Підгороднянської сільської ради.

2.3. Про заходи  щодо збільшення надходжень до місцевого бюджету, економного та раціонального використання коштів місцевого бюджету, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуються за рахунок місцевого бюджету у 2021 році.

2.4. Про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

2.5. Про підготовку та проведення благодійної акції «Серце до серця» на території Підгороднянської сільської ради.

2.6. Про забезпечення збереження кабельних ліній електрозв’язку.

2.7. Про переведення дачного (садового) будинку за адресою: село Підгородне, вулиця Сонячна, 18 у жилий будинок, що належить Павленко Олександрі Іванівні.

2.8. Про видачу ПАП «Перемога» нового свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат).

2.9. Про присвоєння адреси на нерухоме майно:

1) земельній ділянці площею 0,12 га (кадастровий  номер 6125287000:03:001:0345), яка належить Коруцу Володимиру Вікторовичу, що на вулиці Чалдаєва, село Почапинці, Тернопільський район, Тернопільська область;

2) земельній ділянці площею 0,025 га (кадастровий  номер 6125286900:01:002:0157), яка належить Свинарчуку Андрію Федоровичу, що на вулиці Весела в садовому товаристві «Кооператор», село Підгородне, Тернопільський район, Тернопільська область;

3) земельній ділянці площею 0,15 га (кадастровий номер 6125286900:02:001:0569, яка належить Корді Михайлу Михайловичу, що на вулиці Л. Курбаса в селі Підгородне;

4) про присвоєння адреси будинку побуту по вулиці Шевченка в селі Забойки.

2.10. Про надання дозволу на зрізання дерев та чагарників на старому кладовищі села Великий Ходачків Платошу М. М.

2.11. Про надання дозволу на торгівлю квітами і свічками біля міського кладовища Ксьондзу Віктору Володимировичу.

2.12. Про погодження місця розташування пожежних резервуарів об’ємом    200 куб. м на землях комунальної власності Підгороднянської сільської ради згідно з викопіюванням місця розташування земельної ділянки площею 0,0432 га.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету Ящику Б.Г. повідомити членів виконкому, працівників структурних підрозділів сільської ради про дату, час та місце проведення засідання виконавчого комітету.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський  голова:                                                                        Сергій ЧАПРАК