Нарада працівників «Центру культури, дозвілля, туризму і спорту»

Дата: 14.04.2021 16:41
Кількість переглядів: 31

14 квітня відбулася нарада працівників «Центру культури, дозвілля, туризму і спорту» Підгороднянської сільської ради, яку провели директор Центру Людмила Квасниця і головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Юлія Батюк.

На нараді обговорили деталі проведення заходів, запланованих на найближчий місяць. Зокрема: «Фестиваль писанки», який відбудеться у громаді напередодні Великодніх свят; творчий конкурс з нагоди святкування Дня матері (друга неділя травня) і «Online-парад вишиванок» до Всесвітнього дня вишиванки, який щороку відзначають у третій четвер травня (цьогоріч — 20 травня).

Йшлося також про особливості роботи закладів культури та відвідування бібліотек в умовах карантинну.