Атестація педагогічних працівників

Дата: 06.04.2021 14:25

З метою стимулювання підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету та забезпечення ефективності освітнього процесу 2 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради.

Комісією проатестовано 10 педагогічних працівників на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»; 5 — на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель»; 1 — на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «учитель методист»; одному педагогічному працівнику присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та ще одному — звання «старший вчитель». На відповідність займаній посаді проатестовано також одного директора закладу дошкільної освіти.

Вітаємо педагогів із успішним проходженням атестації! Творчих здобутків вам у подальшій професійній діяльності!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)