Нагородження переможців і учасників конкурсу читців і декламаторів.

Дата: 22.03.2021 15:27

У п’ятницю, 19 березня, відбулося засідання виконавчого комітету. Перед його початком голова конкурсної комісії, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді і спорту Юлія Батюк вручила старостам сіл громади грамоти, подяки і пам’ятні подарунки для переможців і учасників online-конкурсу читців і декламаторів «Вінок Шевченкові складаємо із віршів», приуроченого до 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

«У зв’язку з епідеміологічною ситуацією ми вирішили не збирати учасників в Підгородньому, а відзначити їх на місцях, — зазначила Юлія Володимирівна. — У Драганівці, де було найбільше призових місць, процедуру нагородження провів голова громади Сергій Чапрак, в інших селах громади цю місію покладаємо на старост і організаторів нашого «Центру культури, дозвілля, туризму та спорту».