Благодійна акція "Великодній кошик" стартувала.

Дата: 22.03.2021 13:58

Величне свято Великдень гуртує нас довкола одвічних християнських цінностей – милосердя, небайдужості, співчуття, довіри, любові до ближнього.

У Підгороднянській громаді стартувала традиційна благодійна акція «Великодній кошик», котра має на меті поділитись радістю Великодня з одинокими літніми людьми, непрацездатними громадянами, мешканцями громади, які потрапили у складні життєві обставини, багатодітними родинами (четверо і більше дітей).

105 продуктових наборів напередодні свят будуть доставлені соціальними працівниками в домівки потребуючих.

До участі в акції можуть долучитися підприємства, організації, приватні підприємці.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефонами:

097 837 9036 Ірина Миколаївна, 067 727 0751 Ірина Іванівна.