Запис до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19.

Дата: 12.03.2021 14:57

До уваги мешканців Підгороднянської громади!

З 1 березня 2021 року в Україні є можливість записатися до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19. Електронний список очікування формується, щоб краще спланувати та організувати процес вакцинації.

Ви можете зробити це самостійно через портал «Дія» (посилання на нього розміщено на офіційному сайті про вакцинацію https://vaccination.covid19.gov.ua/), мобільний додаток «Дія» (розділ «Послуги») або гарячу лінію МОЗ (номер телефону — 0 800 60 20 19). При цьому треба вказати свої дані, зокрема номер телефону та сферу діяльності. А також обрати місце вакцинації.

Також ви можете зателефонувати до свого сімейного лікаря, повідомити йому дату свого народження, адресу проживання, контактний номер телефону і місце роботи. Сімейний лікар внесе ваші дані до списку очікування.

Або ж звернутися до фельдшера вашого сільського ФАПу, повідомити йому прізвище вашого сімейного лікаря і свої дані, зазначені в попередньому пункті