Відбудеться турнір з волейболу пам’яті Героїв Майдану Підгороднянської сільської ради.

Дата: 03.03.2021 17:14

У неділю, 7 березня, у спортивному залі комунального закладу «Почапинський заклад загальної середньої освіти» відбудеться турнір з волейболу пам’яті Героїв Майдану Підгороднянської сільської ради.

До участі в змаганнях запрошуються всі бажаючі команди сіл Підгороднянської громади у складі 6 чоловік. Заявки, обов’язково завірені лікарем, подаються до початку змагань головному судді. Кожна команда має мати єдину спортивну форму та змінне взуття.

Заїзд команд до 10:00 год. Змагання відбуватимуться за олімпійською системою згідно з жеребкуванням. Жеребкування відбудеться о 10:15 год.