Робоча поїздка в Почапинську школу

Дата: 03.03.2021 16:59

У вівторок, 2 березня,  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради Оксана Алєксєєва, головний спеціаліст відділу Валентина Медицька та голова депутатської комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, фізкультури, спорту та соціального захисту населення Іван Рудакевич у рамках робочої поїздки в комунальний заклад «Почапинський заклад загальної середньої освіти» ознайомилися з матеріально-технічною базою школи; оглянули навчальні та господарські приміщення; взяли участь в нараді педагогічного колективу. Зокрема йшлося про використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі, його організацію в умовах карантину; про особливості участі педагогів та учнів у web-конкурсах; про організацію роботи шкільної бібліотеки.