Дата: 20.01.2021 15:43

На засіданні виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради, яке відбулося 18 січня, було розглянуто низку питань, важливих для життєдіяльності громади. Зокрема, члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради на 2021 рік.

Також, заслухавши інформацію заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Осядача, члени виконкому затвердили норми надання послуг з вивезення побутових відходів на території Підгороднянської сільської ради; встановили тариф на вивезення побутових відходів на території сіл Підгородне, Великий Ходачків, Довжанка, Домаморич, Драганівка, Забойки і Почапинці в розрахунку 101, 84 грн за 1 метр кубічний та вирішили укласти договір на надання послуг з вивезення побутових відходів із переможцем конкурсу — Дочірнім підприємством «ЕкотернТранс» Приватного підприємства «Екотерн» терміном на 12 місяців.

До слова, вже з 20 січня представники зазначеного підприємства розпочинають укладати угоди на обслуговування з юридичними особами й фізичними особами (власниками домогосподарств) за попередньо узгодженим графіком:

20 січня — с. Підгородне  у приміщенні клубу (кабінет завідуючої клубом) за адресою : вул. Бережанська,1.

21 січня — с. Довжанка в приміщенні адмінбудівлі старостинського округу за адресою: вул. Містечко, 41;

22 січня — с. Домаморич у приміщенні адмінбудівлі старостинського округу за адресою: вул. Івана Франка, 6;

25 січня — с. Почапинці в приміщенні адмінбудівлі старостинського округу за адресою: вул. Жовтнева, 3;

26 січня  — с. Драганівка в приміщенні адмінбудівлі старостинського округу за адресою: 8 Березня, 2;

27 січня —  с. Забойки в приміщенні сільської бібліотеки за адресою:  вул. Шевченка, 3;

28 січня — с. Великий Ходачків у приміщенні адмінбудівлі старостинського округу за адресою: вул. Шкільна, 5.

Розглянувши запит Тернопільського міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» про погодження переліку об’єктів та визначення видів громадських робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді неоплачуваних робіт, члени виконкому затвердили перелік об’єктів і види робіт, що не потребують спеціальної кваліфікації та підготовки, зокрема: благоустрій та озеленення території сіл, об’єктів соціальної інфраструктури; очистка доріг та узбіч, тротуарів, бордюрів від бруду, опалого листя, бур’янів; вапнування стовбурів дерев, бордюрів; роботи з благоустрою кладовищ; впорядкування територій населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій тощо.

Крім того члени виконкому схвалили «Програму розвитку та фінансової підтримки Комунального підприємства «Тернопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги на 2021-2023 роки» і вирішили винести її на розгляд чергової сесії сільської ради.