Графік укладання договорів на вивіз сміття по селах громади

Дата: 19.01.2021 14:12

Шановні мешканці Підгороднянської громади!

За результатами конкурсу на  надання послуг з  вивезення твердих побутових відходів на території сіл громади, проведеного Підгороднянською сільською радою, переможцем визначено ДП «ЕкотернТранс» ПП «Екотерн» (рішення виконавчого комітету № 3 від 18 січня 2021 року ).

Укладання договорів на вивіз сміття між представниками фірми та юридичними особами й  фізичними особами (власниками домогосподарств) відбуватиметься  з 10 до 15 години за наступним графіком:

20 січня — с. Підгородне  у приміщенні клубу (кабінет завідуючої клубом) за адресою : вул. Бережанська,1.

21 січня — с. Довжанка в приміщенні адмінбудівлі старостинського округу за адресою: вул. Містечко,  41;

22 січня — с. Домаморич у приміщенні адмінбудівлі старостинського округу за адресою: вул. Івана Франка, 6;

25 січня — с. Почапинці в приміщенні адмінбудівлі старостинського округу за адресою: вул. Жовтнева, 3;

26 січня  — с. Драганівка в приміщенні адмінбудівлі старостинського округу за адресою: 8 Березня,  2;

27 січня —  с. Забойки в приміщенні сільської бібліотеки за адресою:  вул. Шевченка, 3;

28 січня — с. Великий Ходачків у приміщенні адмінбудівлі старостинського округу за адресою: вул. Шкільна, 5.

При собі  мати паспорт і ідентифікаційний код.

Додатково наголошуємо мешканцям села Підгородне! Договори, укладені з ТОВ «Альфатер Тернопіль»,  з 1 лютого втрачають чинність.  Для отримання послуги з вивезення сміття ви змушені 20 січня (згідно з графіком) укласти договір з новим підрядником.

Виконком Підгороднянської сільської ради.