Відбулася нарада з керівниками навчально-виховних закладів.

Дата: 15.01.2021 10:30

Як ми вже повідомляли, на початку січня було визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, культури молоді і спорту Підгороднянської сільської ради. Нею стала Оксана Алєксєєва. 6 січня відділ було зареєстровано як юридичну особу, тож одразу після різдвяних свят приступили до роботи. У середу, 13 січня, Оксана Михайлівна зібрала на нараду керівників навчально-виховних закладів Підгороднянської громади. Участь у нараді також взяли заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Підгороднянської сільської ради Володимир Осядач, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Підгороднянської сільської ради Богдан Ящик, депутати Підгороднянської сільської ради, члени постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, фізкультури, спорту та соціального захисту населення Іван Рудакевич, Наталія Буцер, Юрій Жигальський і Дмитро Піговський, бухгалтер відділу освіти Наталія Пласконь. На нараді було обговорено низку важливих питань, пов’язаних із тим, що 24 грудня 2020 року депутати Тернопільської районної ради восьмого скликання вирішила вийти зі складу засновників комунальних закладів, які знаходяться на території Підгороднянської об’єднаної громади та передати у власність Підгороднянської сільської ради: – Комунальний заклад « Почапинський загальноосвітній заклад середньої освіти»; - Комунальний заклад «Великоходачківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»; - Комунальний заклад навчально-виховний комплекс «Довжанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»; - Комунальний заклад навчально-виховний комплекс «Домаморицька загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад»; -Драганівська філія комунального закладу « Почапинський загальноосвітній заклад середньої освіти» ; -Забойківська філія комунального закладу « Почапинський загальноосвітній заклад середньої освіти» ; -Заклад дошкільної освіти дитячий садок «Колобок» села Великий Ходачків; -Заклад дошкільної освіти дитячий садок «Журавлик» села Почапинці. Відповідно Підгороднянська сільська рада восьмого скликання на четвертій (позачерговій) сесії, яка відбулася 5 січня, прийняла рішення ввійти в склад засновників даних навчальних закладів, взявши на себе відповідальність за розвиток освіти в громаді. Роботи чимало і зробити все потрібно швидко. Передусім йдеться про затвердження та реєстрацію нових Статутів, що пов’язано зі зміною засновників та виготовлення нових печаток; про забезпечення навчально-виховних закладів енергоносіями; про налагодження освітнього процесу в умовах локдауну; про харчування дітей, зокрема й забезпечення харчування пільгових категорій дітей. До слова, на останній сесії Підгороднянської сільської ради було затверджено перелік дітей пільгових категорій для забезпечення у 2021 році безкоштовним харчуванням у закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти громади, а саме: - дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; - дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»; - дітей, батьки яких є (були) учасниками АТО, ООС; -дітей - переселенців із зони проведення АТО, ООС; - дітей - інвалідів. Про це і багато іншого, власне, й говорили в середу на нараді. З наступного тижня, владнавши всі паперово-бюрократичні питання, очільниця відділу освіти планує відвідати кожен із восьми закладів, щоб познайомитися з колективами та на місці ознайомитися зі станом речей.