Держгеокадастр передав Підгороднянській громаді землі державної власності сільськогосподарського призначення

Дата: 04.12.2020 10:46

4 грудня 2020 року, Головним управлінням Держгеокадастру області передано у комунальну власність землі державної власності сільськогосподарського призначення чотирьом об’єднаним територіальним громадам: Підгороднянській, Великоберезовицькій, Копичинецькій і Хоростківській.
Начальник Головного управління Зіновій Безкоровайний та голови об’єднаних територіальних громад підписали документи про передачу землі у комунальну власність.
Від сьогодні громади будуть розпоряджатися цими землями та самостійно вирішувати, кому передавати її в оренду і отримувати надходження до бюджету.
З переліком земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які передані у комунальну власність, можна ознайомитися у розділі «Передача земель громадам» сайту Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.