Місцеві податки та збори

Реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів та обов'язкових  платежів       Щороку на початок нового бюджетного періоду в органах Казначейства відкривають рахунки за надходженнями до державного та місцевих бюджетів, тобто реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків та зборів.

11:32 03.01.2023

Змінено коди бюджетної класифікації для перерахування 5 відсотків акцизного податку з роздрібного продажу

Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 10.05.2022 року №135 «Про внесення змін до класифікації доходів бюджету», наказу Державної казначейської служби України від 16.05.2022 року № 144 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» змінено коди бюджетної класифікації для перерахування 5 відсотків акцизного податку з роздрібного продажу.

12:41 09.09.2022