Державна служба зайнятості

Стан ринку праці у Тернопільському районі

Стан ринку праці у Тернопільському районі (Байковецька ОТГ, Білецька ОТГ, Великоберезовицька ОТГ, Великобірківська ОТГ,Великогаївська ОТГ, Підгороднянська ОТГ) станом на 01 травня 2021 року Незайняті та безробітні громадяни. Протягом квітня 2021 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 91 особа з числа проживаючих в Тернопільському районі, що на 92 особи  менше, ніж у квітні 2020 року (183 особи). Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня-квітня 2021 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1152 особи, що на 114 осіб більше, ніж за аналогічний період 2020 року (1038 осіб).

16:46 12.05.2021