Державна служба зайнятості

Онлайн зустріч в ZOOM з ветеранами

Увага! 22.11.2023 о 10-00 год. обласним центром зайнятості спільно з координатором Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України буде організована онлайн зустріч в ZOOM з ветеранами, представниками місцевих органів виконавчої влади та громад з питань сприяння зайнятості учасникам бойових дій. Якщо вас зацікавила дана інформація, прєднуйтеся до зустрічі за посиланням у ZOOM: https://us04web.zoom.us/j/9753448478?pwd=cEczVTJXWGRDaEJrUG5UM01rZ3J0dz09

16:47 20.11.2023

Консультує служба зайнятості

Запитання: Чи може роботодавець отримати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування переселенця, який набув статусу ВПО після прийняття його на роботу?  Відповідь: Так, може. Пункт 1 «Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні» (постанова № 568 від 06.06.2023, чинна з 09.06.2023) визначає умови, механізм виплати та порядок використання коштів для надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених осіб (зокрема тих працівників, які отримали довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи після працевлаштування) внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

10:42 22.06.2023