Сильні духом, нескорені серцем

Дата: 01.10.2024 15:03

1 жовтня з нагоди Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці парафіяни церкви святого Онуфрія та церкви святих Жон-мироносиць села Почапинці після святкової служби у храмах зібралися біля символічних пам’ятних знаків, встановлених на вшанування світлої пам’яті земляків, які загинули, захищаючи суверенітет та незалежність України. Молебень за загиблими відслужили святі отці Тарас Юречко і Роман Будзинський.

Також молебні відслужили біля символічної могили борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають», яку було насипано і освячено на честь захисників нашої держави різних поколінь та на могилах загиблих односельців Володимира Головка, Ярослава Мудрого та Анатолія Куріци.