Дата: 13.09.2024 15:55

Під головуванням очільника громади Сергія Чапрака в четвер, 12 вересня, відбулася сесія Підгороднянської сільської ради. Депутати розглянули 14 питань порядку денного, зокрема внесли зміни до низки чинних Програм.

Відтак було переглянуто «Програму підтримки Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань на 2024-2025 роки» і прийнято рішення про передачу з бюджету Підгороднянської сільської територіальної громади державному бюджету у вигляді субвенції 300 000 гривень для закупівлі матеріально-технічного оснащення для певних військових частин.

Збільшено з 260 000 грн на 520 000 грн фінансування «Програми соціального захисту населення Підгороднянської сільської ради на 2024 рік». Ці кошти буде спрямовано на виплату в поточному році грошової допомоги учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та учасникам Революції Гідності до Дня захисників та захисниць України.

З 670 000 грн до 1 045 000 грн збільшено фінансування «Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Великоберезовицької селищної ради Центр первинної медико-санітарної допомоги на 2024 рік». Кошти будуть спрямовані на проведення поточного ремонту приміщення ФАП у с. Довжанка.

З 1 050 000 грн до 1 100 000 грн збільшено загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації «Програми приведення у готовність захисних споруд цивільного захисту – протирадіаційних укриттів на 2024-2025 роки». У 2024 р. заплановано спрямувати 50 000 на придбання паливно-мастильних матеріалів для генераторів.

У зв’язку зі збільшенням фінансування зазначених Програм, на сесії було внесено зміни і до бюджету Підгороднянської сільської територіальної громади на 2024 рік. Відтак обсяг видатків сільського бюджету було збільшено на суму 3 953 300 грн. Обсяг доходів збільшено на суму 3 853 300 грн: 1 853 300 грн - за рахунок перевиконання доходів станом на 01.09.2024 року; 2 000 000 грн - за рахунок субвенції, спрямованої державою на створення освітнього осередку для викладання предмету «Захист України». Осередок буде створено на базі Почапинського ліцею і на придбання засобів навчання та обладнання кабінетів, крім коштів субвенції, буде додатково спрямовано 222 300 гривень з бюджету громади (повна вартість – 2 222 300 гривень).

Також депутати заслухали звіт начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Оксани Алєксєєвої щодо роботи галузі освіти Підгороднянської сільської ради за 2023-2024 навчальний рік. Затвердили «Програму розвитку молодіжної політики в Підгороднянській громаді на період 2025 – 2027 рр. «ГРОМАДА МАЙБУТНЬОГО». Затвердили положення про структурні підрозділи Підгороднянської сільської ради у новій редакції.

За розглядом заяв громадян були прийняті рішення про надання матеріальної допомоги. Низка питань, винесених на розгляд сесії, стосувалася земельних відносин: детальних планів територій, зміни цільового призначення земельних ділянок, проектів землеустрою, експертної грошової оцінки землі, оренди землі тощо.

Детальніше про рішення з усіх питань порядку денного можна буде дізнатися на офіційному Веб-сайті громади після їх оприлюднення згідно з регламентом.