Триває підготовкка до благодійних заходів на підтримку захисників

Дата: 12.07.2024 12:39

За участі голови громади Сергія Чапрака та працівників апарату сільської ради відбулися наради зі старостами сіл і працівниками «Центру культури, дозвілля, туризму та спорту» щодо організації та проведення благодійних заходів на підтримку наших захисників, які відбуватимуться в селах громади в рамках відзначення Дня Незалежності України та Дня громади.

Визначено наступні дати проведення благодійних концертів, ярмарків, спортивних заходів, до яких запрошуємо долучитися всіх небайдужих мешканців громади:

28 липня – село Довжанка;

11 серпня – село Драганівка;

15 серпня – село Домаморич;

18 серпня – село Великий Ходачків;

25 серпня – село Забойки;

1 вересня – село Підгородне;

8 вересня – Почапинці.

Про час і місце проведення заходів у кожному із сіл буде повідомлено додатково.

Також директор Центру Олена Павелко обговорила з організаторами культурно-дозвіллєвої діяльності деталі проведення вже традиційного «Літнього калейдоскопу», який цьогоріч відбуватиметься з 17 липня до 2 серпня і розпочнеться з села Драганівка. Тема цьогогорічного калейдоскопу - «Таємниця Гаррі Поттера».

Щодо подачі заяв просимо батьків звертатися до працівників Центру у вашому селі, а в Драганівці – до старости села.