Сьогодні в останню земну дорогу громада проводжала свого загиблого захисника Погорільця Ігоря Івановича

Дата: 17.06.2024 16:48

Сержант Ігор Погорілець був призваний на військову службу в липні 2023 року. Командував піхотним відділенням. Загинув 11 червня поблизу населеного пункту Кам’янське Запорізької області. У березні йому виповнилося 52 роки.

Поховали Героя в рідному селі Підгородне. Віддати шану Герою прийшли друзі, односельці, мешканці громади, побратими.

Слава та вічна пам’ять Герою! Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі!

Висловлюємо щирі  співчуття з приводу непоправної втрати  рідним, поділяємо їх біль та горе.