Вітаємо наших «Джуриків»!

Дата: 03.07.2024 11:29

Цьогоріч рій «Почапинська Січ», який здобув впевнену перемогу в обласних змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед роїв старшої вікової групи (15-17 років), вже втретє представлятиме Тернопільську область на ІІІ Всеукраїнському етапі Гри, що відбудеться у липні-серпні в Закарпатській області.

Слід зазначити, що в обласних змаганнях взяли участь рої (команди) 19 закладів освіти області (190 учасників), які здобули перемогу в І етапі Гри у своїх територіальних громадах.

Програма Гри старшої вікової групи включала:

- військово-прикладні види («Стройовий впоряд», «Тактична підготовка», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Неповне розбирання та складання автомату АК-74»);

- фізкультурно-спортивні види («Фізична підготовка», «Туристська смуга перешкод»);

- медично-рятувальні види («Рятівник»);

- інтелектуальні змагання (історична вікторина «Відун», «Топографічна підготовка»).

Дякуємо всім учасникам рою. Дякуємо педагогам-наставникам, які впродовж року готували «Джуриків» до змагань. Успіхів і перемоги на Всеукраїнському етапі!