Тернопільщина з великим сумом оплакує Героїв, які загинули 9 липня 2022 року у місті Часів Яр на Донеччині

Дата: 14.07.2022 12:14

Серед них – Ярослав Володимирович Мудрий, уродженець села Почапинці.

Ярослав Володимирович проживав у Тернополі, після закінчення міліцейського ліцею у Львові працював у Тернополі в органах внутрішніх справ. Служити пішов за контрактом, був головним сержантом стрілецького взводу. У червні йому виповнилося 50 років.

Траурна процесія з тілом загиблого прибуде в громаду сьогодні о 14:00. Просимо мешканців громади вшанувати Героя, долучившись до зустрічі «живим коридором», який починаємо формувати об 13:50, починаючи від нижньої зупинки в селі Підгородне, відтак через Почапинці до церкви Св. Онуфрія. Звідти траурна процесія вирушить до батьківського будинку загиблого.

Поховають Героя на кладовищі в селі Почапинці, де проживає його мати і рідний брат. Про годину, коли відбудеться панахида і чин похорону, буде повідомлено додатково.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї та рідним загиблого Ярослава. Розділяємо ваш біль втрати.

Низький уклін нашому воїну-захиснику. Вічна пам’ять.