Просимо зголоситися, хто може прихистити у себе вдома евакуйованих громадян із Харківської області!

Дата: 29.04.2024 16:47

До уваги мешканців громади!

18 квітня 2024 року в м. Київ Координаційним штабом з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану погоджено наказ начальника Харківської обласної військової адміністрації «Про проведення обов’язкової евакуації в примусовий спосіб дітей з їх батьками, особами, які їх замінюють, або іншими законними представниками з окремих населених пунктів Богодухівського району Харківської області, Ізюмського району Харківської області та Харківського району Харківської області в умовах воєнного стану».

Про можливість (бажання) прихистити евакуйованих та надати їм житлову площу для тимчасового проживання просимо повідомити Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань Підгороднянської сільської ради.

Контактні телефони: 067 11 44 599, 096 542 44 91, (0352) 49 90 09.

Не будьмо байдужі! Разом ми сильні!

Слава Україні! Героям слава!