Вшануймо Героя!

Дата: 18.10.2023 12:55

Шановні мешканці громади!

Просимо підписати петицію за присвоєння звання «Герой України» (посмертно) нашому земляку Прищу Олегу .

Молодший сержант Прищ Олег Миколайович загинув 24 січня 2023 року, поблизу населеного пункту Павлівка на Донеччині, виконуючи бойове завдання. Загинув, захищаючи нашу країну, нашу свободу і кожного з нас!

Найменше, що сьогодні можемо зробити ми – донатити на допомогу ЗСУ та гідно вшановувати подвиг загиблих захисників нашою молитвою і визнанням їхніх звитяг!

Тож просимо підтримати рідних загиблого воїна із с. Драганівки та підписати петицію про присвоєння Олегу Прищу звання «Герой України»( посмертно).

Дві хвилинки вашого часу принесе розраду у горі і скорботі сімʼї захисника!