Цікавою і насиченою була тридцять п'ята сесія Підгороднянської сільської ради восьмого скликання, яка відбулася у вівторок, 14 лютого

Дата: 15.02.2023 11:02

Загалом депутати розглянули 17 питань, серед яких, зокрема, і звіт сільського голови Сергія Чапрака про роботу Підгороднянської сільської ради за 2022 рік. Ознайомитися з повною версією звіту можна на даному сайті  в розділі «Звіт голови Підгороднянської сільської ради», або за посиланням https://pidgorodnyanska-gromada.gov.ua/news/1675762139/).

Фото без описуФото без опису

Начальник фінансового відділу Ірина Ващенко звітувала про виконання бюджету Підгороднянської сільської територіальної громади за 2022 рік. «Бюджет -2022 ми виконали і навіть перевиконали – власні надходження до бюджету по загальному та спеціальному фондах склали 42 132 715 гривень, що становить 104,1%, або на 1 645 645 гривень більше запланованого показника 2022 року, та на 19,2% більше за аналогічний період 2021 року.

Загалом бюджет Підгороднянської сільської територіальної громади на 2022 рік за доходами загального та спеціального фонду зі змінами та доповненнями, враховуючи міжбюджетні трансферти, було затверджено в сумі 65 799 746 гривень. Сума фактичних надходжень становить 67 445 400 тисяч.

За видатками бюджет на 2022 рік було затверджено в сумі 70 842 943 гривень, однак фактична сума річних видатків становить 59 584 975 гривень», - зазначила очільниця фінвідділу.

Також Ірина Ващенко прозвітувала про перебіг виконання програм, які діють на території Підгороднянської сільської ради. Загалом на 2022 рік депутатами були затверджені та діяли 26 місцевих цільових програм, на 20 з яких були виділені кошти в сумі 14 727 000 гривень , однак використано було12 659 300 гривень. (Повна версія звіту буде опублікована на сайті громади).

Саме цільових програм, що діють у громаді, стосувалося ще кілька питань порядку денного. Зокрема було затверджено нову редакцію «Цільової програми цивільного захисту населення і території Підгороднянської сільської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022-2026 роки»; внесено зміни до «Програми соціального захисту окремих категорій населення Підгороднянської сільської ради на 2023 рік»; затверджено «Програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Великобірківської селищної ради «Тернопільська центральна районна лікарня» на 2023 рік».

Фото без описуФото без опису

Директор комунального підприємства «Підгороднянське» Олег Ткач прозвітував про виконання фінансового плану підприємства за минулий рік і представив на затвердження план на 2023-й рік. Опираючись на висновки постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, з метою підвищення ефективності роботи підприємства, сільська рада фінансовий план КП «Підгороднянське» затвердила .

Фото без описуФото без опису

Крім того депутати затвердили: перелік закладів культури базової мережі місцевого рівня на 2023 рік; план роботи Підгороднянської сільської ради на 2023 рік; Правила благоустрою території сіл Підгороднянської сільської ради.

Також на сесії було внесено зміни до бюджету Підгороднянської сільської територіальної громади на 2023 рік та зміни до складу постійної комісії Підгороднянської сільської ради з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Фото без описуФото без опису

Детальніше про рішення з питань порядку денного тридцять п’ятої сесії можна буде дізнатися на офіційному Веб-сайті громади після їх оприлюднення згідно з регламентом.