На забезпечення соціальних гарантій Тернопільщина спрямувала понад 4 млрд гривень

Дата: 09.09.2022 16:18

Трохи більше 4 млрд грн єдиного внеску сплатили роботодавці Тернопільщини у січні-серпні цього року. Порівняно з відповідним періодом минулого року приріст надходжень із цього платежу склав 989,2 млн грн або на 29 відсотків більше.

Лише у серпні платники нашого краю спрямували на соціальні гарантії 584,8 млн грн єдиного внеску, що на 60 відсотків більше, ніж минулоріч. Приріст платежу до вересня 2021 року склав 219,1 млн гривень.

Нагадаємо, що єдиний внесок є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань. У період воєнного стану держава виконує соціальні зобов’язання перед своїми громадянами, а для цього необхідні фінансові ресурси.

Відтак саме відповідальна позиція бізнесу та зразкова податкова дисципліна платників податків сприяє економічній стабільності та фінансовій безпеці країни.